معرفی ابزارهای مدیریت پروژه و تیم

در این مقاله قصد داریم به معرفی ابزارهایی بپردازیم که شما با استفاده از آن‌ می‌توانید افراد تیم و پروژه‌های خود را مدیریت کرده و روی مراحل اجرا و پیاده‌سازی پروژه‌ها کنترل و نظارت داشته باشید تا به این شکل پروژه‌ها و کارها به صورت منظم به پایان برسد وهمچنین بتوانید شرح وظایف افراد تیم خود را نیز مدیریت کنید.

معرفی ابزارهای مدیریت پروژه
معرفی ابزارهای مدیریت پروژه

معرفی ابزارهای مدیریت پروژه

در ادامه مقاله به بررسی و معرفی ابزارهایی می‌پردازیم که با استفاده از آن‌ها شما می‌توانید به صورت آنلاین پروژه‌ها و شرح وظایف افراد را مشخص کرده و آن را مدیریت کنید. در این مقاله سعی شده که بیشتر ابزارهایی معرفی شوند که بدون مشکل در ایران در دسترس بوده و قابل استفاده هستند و شما می‌توانید بدون محدودیت از آن‌ها استفاده کنید در ادامه با بررسی این ابزارها با ما همراه باشید.

سایت تسکولو

سایت تسکولو
سایت تسکولو

سایت تسکولو یکی از بهترین ابزارهایی است که در ایران برای مدیریت پروژه و کارها وجود دارد. شما در این ابزار می‌توانید به راحتی ثبت‌نام کرده و از آن جهت مدیریت پروژه‌های کاری و یا وظایف افراد تیم‌تان استفاده کنید، خوشبختانه این ابزار در ایران مشغول فعالیت است و به راحتی در دسترس بوده و قابل استفاده است و شما می‌توانید به صورت رایگان در این سایت ثبت‌نام کرده و از آن جهت مدیریت پروژه‌ و تیم خودتان استفاده کنید ولی جهت استفاده حرفه‌ای از این ابزار باید هزینه آن را بپردازید که این هزینه به تومان بوده و با استفاده از درگاه‌های پرداخت ایرانی قابل پرداخت می‌باشد.

قیمت پلن‌های تسکولو

در تصویر زیر هزینه پلن‌های مختلف سایت تسکولو در سال 1402 مشخص شده است که با مراجعه به سایت تسکولو می‌توانید آن را مشاهده کنید.

پلن‌های مختلف سایت تسکولو
پلن‌های مختلف سایت تسکولو

تفاوت نسخه رایگان و غیر رایگان این ابزار در ویژگی‌هایی مانند تعداد کاربران، تعداد پروژه‌ها، ابزارچت آنلاین و مواردی این چنین است که با مراجعه به سایت تسکولو می‌توانید اطلاعات لازم را در این خصوص کسب کرده و تفاوت‌های آن را مشاهده کنید.

سایت میزیتو

سایت میزیتو
سایت میزیتو

سایت میزیتو نیز یکی از ابزارهای آنلاین برای مدیریت پروژه و تیم به صورت دورکار است که با استفاده از این ابزار می‌توانید به صورت آنلاین پروژه و افراد تیم خود را مدیریت کرده و شرح وظایف آن‌ها را مشخص کنید و روی فرایند انجام وظایف و نحوه انجام آن‌ها کنترل و مدیریت داشته باشید. خوشبختانه میزیتو یک ابزار ایرانی است که شما می‌توانید به راحتی با آن کار کرده و از آن برای مدیریت پروژه‌های خود استفاده کنید، متاسفانه این ابزار نسخه رایگان ندارد ولی شما می‌توانید با هزینه پایین نسخه حرفه‌ای آن را به صورت سالانه خریداری کرده و از آن استفاده کنید.

پلن‌های سایت میزیتو

در زمانی که درحال نگارش این مقاله هستیم پلن‌های این ابزار به شکل زیر است ولی شما می‌توانید برای اطلاع از آخرین قیمت آن به سایت میزیتو مراجعه کرده و از آخرین تغییرات قیمت مطلع شوید.

پلن‌های سایت میزیتو
پلن‌های سایت میزیتو

سایت Asana

سایت Asana
سایت Asana

سایت Asana نیز یکی از ابزارهای موجود در این زمینه است که با استفاده از آن می‌توانید مدیریت پروژه و تیم خودتان را انجام دهید، متاسفانه این ابزار ایرانی نیست و از زبان فارسی هم پشتیبانی نمی‌کند ولی امکانات جالبی را جهت مدیریت پروژه در اختیار شما قرار خواهد داد و شما می‌توانید با استفاده از این ابزار، کارها و شرح وظایف افراد تیم خود را مشخص کرده و آن را مدیریت کنید. خوشبختانه این ابزار تا زمانیکه در حال نگارش این مقاله هستیم بدون مشکل در دسترس بوده و در ایران فیلتر نیست و محدودیت استفاده ندارد.

پلن‌های Asana

این ابزار نیز دارای پلن‌های رایگان و غیر رایگان بوده و شما می‌توانید برای تست و کار کردن با این ابزار از پلن Basic آن که کاملا رایگان است استفاده کرده و کار خود را با این ابزار به منظور آشنایی با آن شروع کنید.

قیمت پلن‌های تسکولو
قیمت پلن‌های تسکولو

سایت Monday

سایت Monday
سایت Monday

سایت Monday نیز یکی از ابزارهایی است که با استفاده از آن می‌توانید پروژه و تیم خود را مدیریت کنید، احتمالا تبلیغ این ابزار را بارها در یوتیوب دیده‌اید و از دست آن کلافه شده‌ و یا شاید هم از آن خسته شده‌اید ولی این ابزار بسیار قدرتمند است و شما با استفاده از آن می‌توانید تیم خود را مدیریت کرده و پروژه‌های خود را هدایت و کنترل کنید. این ابزار نیز امکان استفاده رایگان را در اختیار شما قرار داده است و شما می‌توانید از نسخه رایگان این ابزار برای تست و کار کردن با آن استفاده کنید و در صورتیکه که از آن راضی بودید نسخه حرفه‌ای آن را خریداری کنید، خوشبختانه این سایت در ایران فیلتر نیست و شما می‌توانید بدون مشکل از آن استفاده کنید ولی زبان آن انگلیسی است و واحد پولی آن نیز به یورو می‌باشد.

پلن‌های سایت Monday

پلن‌های این ابزار به شکل زیر می‌باشد که شما می‌توانید با مراجعه به سایت Monday از آن اطلاع کسب کنید.

پلن‌های سایت Monday
پلن‌های سایت Monday

سایت Trello

سایت Trello
سایت Trello

سایت Trello هم یکی از ابزارهای مربوط به مدیریت پروژه و توسعه محصول است که با استفاده از آن می‌توانید خیلی راحت و آسان پروژه‌های خود را دسته‌بندی کرده و آن را مدیریت کنید، همچنین با استفاده از این ابزار می‌توانید وظایف اعضای تیم خود را مشخص کرده و تیم خود را هم مدیریت کنید. برخی از قابلیت‌های مهم Trello را می‌توان : اتوماسیون داخلی، اپلیکیشن اندروید و IOS، قالب‌های آماده و تایید دومرحله‌ای نام برد که این موارد می‌تواند این ابزار را به یک گزینه ایده‌آل برای مدیریت پروژه تبدیل کند. متاسفانه Trello در ایران دارای محدودیت‌هایی بود و به درستی در دسترس نبوده و قابل استفاده نیست.

پلن‌های سایت Trello

سایت Trello نیز دارای پلن رایگان بوده که شما می‌توانید بدون پرداخت هزینه از آن استفاده کنید و در صورتیکه از آن رضایت داشتید از پلن‌های دیگر آن که به صورت غیر رایگان است استفاده کرده و آن را خریداری کنید.

هزینه پلن‌های مختلف سایت Trello به شرح زیر می‌باشد که با مراجعه به سایت این ابزار می‌توانید از آخرین تغییرات آن مطلع شوید.

پلن‌های سایت Trello
پلن‌های سایت Trello

سایت Slack

سایت Slack
سایت Slack

سایت Slack یک ابزار بسیار قدرتمند برای مدیریت پروژه و وظایف افراد تیم است که به کمک این ابزار می‌توانید افراد تیم خود را مدیریت کرده و به صورت آنلاین با آن‌ها تماس تصویری برقرار کرده تا بتوانید در یک جلسه کاری همه افراد تیم را گردهم آورده و در مورد موضوعات مربوط به پروژه صحبت کرده و تصمیم‌های لازم را بگیرید. از دیگر ویژگی‌های این ابزار می‌توان به امکان اشتراک‌گذاری فایل‌ها اشاره کرده که امکان قراردادن فایل در این ابزار را جهت استفاده سایر اعضای تیم در اختیار شما قرار خواهد داد.

پلن‌های سایت Slack

سایت Slack نیز دارای نسخه رایگان بوده و شما می‌توانید برای تست این ابزار از پلن رایگان آن استفاده کرده و با آن کار کنید و در صورتیکه راضی بودید نسخه حرفه‌ای آن را خریداری کنید.

پلن‌های سایت Slack
پلن‌های سایت Slack

سایت Notion

سایت Notion

سایت notion هم یک سایت فعال در زمینه مدیریت پروژه و تیم است که با استفاده از این ابزار می‌توانید به راحتی پروژه و تیم خود را مدیریت کرده و به صورت آنلاین این کار را انجام دهید این ابزار نسخه رایگان نیز دارد و شما می‌توانید از نسخه رایگان آن با امکانات محدود استفاده کنید و در صورتیکه از آن راضی بودید نسخه‌ حرفه‌ای آن را تهیه کنید. از امکانات و ویژگی‌های برجسته سایت Notion می‌توان به قابلیت هوش مصنوعی این ابزار و قابلیت‌هایی مانند : Board و TimeLine اشاره کرده که این قابلیت‌ها کار شما را برای مدیریت پروژه و تیم راحت و لذت‌بخش می‌کند.

پلن‌های سایت Notion

در زمانی که درحال نگارش این مقاله هستیم پلن‌های این ابزار به شکل زیر است ولی شما می‌توانید برای اطلاع از آخرین قیمت آن به سایت Notion مراجعه کنید.

پلن‌های سایت Notion
پلن‌های سایت Notion

سایت Taiga

سایت Taiga
سایت Taiga

Taiga نیز یکی از ابزارهای پیشنهادی برای مدیریت پروژه است که به شکل Open Source ارائه شده و شما به صورت رایگان می‌توانید از این ابزار برای مدیریت پروژه و تیم خود استفاده کنید و حتی می‌توانید این ابزار را به صورت رایگان روی سرور اختصاصی خود راه‌اندازی کرده و از آن استفاده کنید.

پلن‌های سایت Taiga

در صورتیکه می‌خواهید از Taiga برای مدیریت پروژه و تیم خود استفاده کنید می‌توانید از پلن‌های آن بازدید کرده و مطابق با نیاز خود آن را خریداری کنید.

پلن‌های سایت Taiga
پلن‌های سایت Taiga

تجربه و پیشنهاد شما

در صورتیکه در مورد هر یک از ابزارهای معرفی شده تجربه‌ای دارید و یا از آن استفاده کرده‌اید پیشنهاد می‌کنیم جهت اطلاع سایر بازدیدکنندگان این مقاله، تجربه خود را از کارکردن با آن ابزار بازگو کنید تا کاربران بتوانند با دید بهتری برای انتخاب هریک از این ابزارها تصمیم بگیرند.

جمع‌بندی و نتیجه‌گیری

در این مقاله سعی کردیم ابزارهای کاربردی و بدرد بخور را برای مدیریت پروژه خدمت شما معرفی کنیم و در مورد مزایا و ویژگی‌های هرکدام از آن‌ها صحبت کردیم، در نهایت پیشنهاد ما برای مدیریت پروژه به صورت آنلاین استفاده از ابزارهای ایرانی است که هم هزینه کمتری را نسبت به ابزارهای خارجی دارد و هم اینکه زبان فارسی را نیز پشتیبانی می‌کند که استفاده از آن را برای شما راحت‌تر خواهد کرد و همچنین همیشه نیز بدون مشکل در دسترس بوده و قابل استفاده است.

نظرت راجب این مطلب چیه؟

هنوز امتیازی ثبت نشده است.
 • خیلی عالی
 • عالی
 • خوب
 • بد
 • خیلی بد
اگر سوال یا نظری راجب این مطلب دارید، به اشتراک بگذارید. ارسال دیدگاه

نوشتن دیدگاه

پس از ارسال دیدگاه، ایمیل شما به صورت عمومی نمایش داده نخواهد شد.

  2 دیدگاه منتشر شده است

 1. سارا
  1 آبان 1402

  می‌تونید از نرم افزار بهتایم behtime.ir هم استفاده کنید، فارسیه و کار کردن باهاش راحته.

  • ستار الماسی
   1 آبان 1402
   در پاسخ به سارا

   درود بر شما
   تشکر از پیشنهاد شما
   نرم‌افزار موردنظر بررسی شده و به زودی به مقاله اضافه خواهد شد.
   موفق باشید.